SPRZEDANE!!
Prezentujemy 3 pokojowe, jasne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku po termomodernizacji.
Mieszkanie o powierzchni 57,6m2 proponuje 3 pokoje, kuchnię i łazienkę.
Mieszkanie posiada duży przedpokój, mieszczący sporą szafę, a przestronna komunikacja rozprowadza nas wygodnie do poszczególnych pokoi. Stołowy to największy pokój, narożny - z okami rozłożonymi na dwóch ścianach, które dobrze doświetlają pomieszczenie. Pozostałe dwa pokoje, w przeciwległych częściach mieszkania - oba ustawne, z oknami na środku.
Kuchnia jest niezależnym pomieszczeniem, dosyć duża jak na warunki mieszkania w bloku.
Łazienka mieści wannę, posiada miejsce na pralkę.
Mieszkanie możliwe do zamieszkania, wszystko sprawne i funkcjonujące.
Sprzedawane z umeblowaniem widocznym na zdjęciach.
Cena podlega negocjacji - zapraszamy do oglądania i wizyty na miejscu..
Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne porady eksperta ds. finansów i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową nieruchomości.
Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail: kamila@tibinieruchomosci.pl
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845
NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa (art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.
Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170