SPRZEDANE !! SPRZEDANE!!
Prezentujemy niebanalną ofertę nietuzinkowego mieszkania zlokalizowanego na poddaszu w budynku 4 kondygnacyjnym.
Mieszkanie oferuje otwarte przestrzenie, jasne, klarowne wnętrza urządzone gustownie i ze smakiem.
Wizytówką mieszkania jest duży przedpokój z wiatrołapem mieszczącym pojemną szafę oraz garderobę. Następnie otwarta przestrzeń - komunikacja, która wprowadza nas do kuchni. Tutaj zaś zachwyca połączenie klasycznej bieli z czernią, przełamanej jednak energetyzującą zielenią - frontów mebli na wysoki połysk.
Zupełnie niespotykanym, aczkolwiek niezwykle oryginalnym rozwiązaniem jest przejście poprzez przesuwne drzwi z kuchni do sypialni. Drzwi szklane stanowią również dekoracyjny element kuchni.
Sypialnia pomimo bliskości z kuchnią - jest zupełnie intymną strefą, która świetnie wpisuje się w wyjątkowy charakter całego mieszkania.. Może jednak pełnić funkcję pokoju dla dziecka czy gabinetu ulokowanego z dala od pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu.
Kolejny pokój to królestwo dziecka - przyjazna przestrzeń, która przypadnie do gustu każdemu dziecku, z miejscem do zabaw, snu i dzięki dużej powierzchni również z miejscem do odrabiania lekcji i nauki.
Salon - to wyjątkowo urządzony pokój, gdzie znajdziemy kąt na wygodną sofę, miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu oraz stół - miejsce do spotkań, z rodziną i przyjaciółmi. Salon posiada dwa okna i skosy - jak to na poddaszu, dzięki jednak przemyślanej aranżacji wnętrza - wydają się nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu domowników. Okna dobrze doświetlają wnętrza. Dla klimatu zamontowano w salonie elektryczny kominek..
Polecamy to mieszkanie osobom ceniącym duże powierzchnie, otwarte przestrzenie i gustowne wykończenia. Mieszkanie w ostatnim czasie przeszło wymianę instalacji elektrycznej oraz rewitalizację ścian - z tapet na gładzie. Łazienka przed 6 laty przeszła gruntowny remont z wymianą wszystkich instalacji i przebudową - otrzymała śliczne, włoskie kafle na zamówienie w zawsze eleganckiej i modnej bieli.
Powierzchnia użytkowa mieszkania to 72,34m2 ale licząc powierzchnię po linii podłogi mieszkanie posiada blisko 100m2..
Koszty utrzymania mieszkania to czynsz z funduszem remontowym oraz zaliczką na c.o. miejskie w wysokości ok. 650zł łącznie i do tego jedynie koszty energii elektrycznej, w mieszkaniu nie ma gazu.
Zachęcamy do zapoznania się z tym urzekającym miejscem.
U nas najtańszy kredyt mieszkaniowy z minimalnym wkładem własnym!
Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail: kamila@tibinieruchomosci.pl
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845
Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne doradztwo i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową.
NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa (art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.
Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170